top of page
ipadpicdump 1290.JPG

Вітаємо Вас

Тінь Для Дітей

newunderpngtransparent.png
yearbookstrip.jpg

Ми віримо, що для дитини немає кращого місця
НіЖ У ЩАСЛИВІЙ ТА БЕЗПЕЧНІЙ СІМ'Ї.

Here's what you support preserve.png
Here's what you support adoption.png
Here's what you support.png
30127377_10103683392953056_4661400140324

Ми допомагаємо сім’ям піклуватися про власних дітей, щоб держава не повинна була цього робити.

ДИТЯЧИЙ БУДИНОК - НЕ МІСЦЕ ДИТИНІ.

Ви відчуваєте, що не можете потурботуватись та забезпечити своїх дітей. Ви можете повірити, що в їхніх інтересах відправити їх у дитячий будинок. А може, ваша ситуація була настільки складною, що у вас забрали дітей. Ми вважаємо, що найкраще місце для будь-якої дитини - це любляча сім’я, а не навчальний заклад. Ми хочемо допомогти вашій родині. Ми хочемо допомогти вам залишатися разом. Ми хочемо допомогти вам повернути дітей. Зв’яжіться з нами, натиснувши кнопку, і ми зв’яжемося з вами, щоб з’ясувати, як ваша сім’я може бути разом.

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy.

Має здаватися, що вже немає надії, і ніхто не готовий допомогти, але ми маємо досвід і ресурси, щоб допомогти вашій родині залишатися разом і процвітати.

Якщо ваші діти вже перебувають в дитячому будинку, ми надаємо послуги, які допоможуть вам возз'єднатися зі своїми дітьми.

 

Ви не байдужі до сиріт та дітей, які опинились в складних сімейних обставинах Ви дбаєте про осиротілих та вразливих дітей, і ви відчуваєте покликання виховувати їх, але з чого почати і хто може допомогти? Ми маємо досвід та ресурси, щоб допомогти вашій сім’ї зростати через прийомну сім’ю та усиновлення.

Ми можемо допомогти вам зорієнтуватися в системі та надати підтримку під час та після процесу.

 

Ви дбаєте про осиротілих та вразливих дітей, і хочете, щоб у них були "захисні мережі" через тривалі стосунки. Ми пропонуємо такі можливості, як відвідування дитячих будинків, обслуговування в таборах та наставництво дітей та підлітків, у тому числі тих, хто вийшов із закладів.

Ми проводимо перевірку та навчання для волонтерів, щоб переконатися, що діти в безпеці, а ви готові змінити їх життя.

 

Get Involved!

адже для дітей немає кращого місця,

ніж щасливий, захищений дім.

Заклад - це не місце для дитини.

Ваша участь має значення.

Donate

«Тінь для дітей» надає обмежену пряму підтримку сім’ям, що перебувають у кризовому стані, прийомним та усиновительним сім’ям, а також застарілим підліткам-сиротам. Наші команди щотижня відвідують дитячі будинки та лікарні. Ваше пожертвування робить нашу роботу можливою.

Pray

Можливо, ви не готові усиновити дитину або надіслати гроші нашому служінню, але ми вважаємо, що молитва має значення. У нас є історії, які свідчать про цю істину. Ми можемо щокварталу надсилати вам повідомлення про осиротілу дитину, доки ми можемо підтримувати з нею контакт.

Volunteer

Ми надаємо можливості служити в таборах для дітей-сиріт та вразливих дітей. Ми мобілізуємо та навчаємо команди щотижня відвідувати дітей-сиріт. Ви можете приєднатися до нас як окремо, так і з групою друзів. Зв’яжіться з нами для отримання детальної інформації.

bottom of page